W sprawach izolacji cieplnej i akustycznej
zaufaj ekspertom, aby zapewnić najwyższy
poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy.
Izolacje termiczne
Izolacje zimnochronne
Izolacje akustyczne
O firmie

Firma IZOPOL Marlena Bausch-Korpysa istnieje na rynku od maja 2010 r. Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych w zakresie kompleksowego montażu izolacji termicznych. Naszym głównym celem jest utrzymanie najwyższej jakości wykonywanych prac, bezpieczeństwa pracowników i środowiska naturalnego oraz satysfakcja inwestora. IZOPOL to przede wszystkim siła zespołu realizującego powierzone nam zadania. Dysponujemy kadrą menedżerską z wieloletnim doświadczeniem budowlanym w kraju i zagranicą, wykwalifikowanymi blacharzami warsztatowymi oraz monterami izolacji.

IZOPOL Marlena Bausch-Korpysa zapewnia:

Zintegrowany System Zarządzania

W Firmie IZOPOL Marlena Bausch-Korpysa nieustannie doskonalona jest skuteczność Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Poprzez realizację polityki ZSZ oraz dążenie do osiągnięcia celów dotyczących jakości, środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy tworzymy firmę bezpieczną i przyjazną zarówno dla pracowników jak i kontrahentów.

Polityka ZSZ firmy IZOPOL Marlena Bausch-Korpysa jest ukierunkowana na wykonywanie usług wysokiej jakości, ochronę środowiska naturalnego, spełnienie wymagań klientów oraz innych stron zainteresowanych działalnością firmy.

Najwyższe kierownictwo firmy IZOPOL Marlena Bausch-Korpysa zapewnia, że Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem, Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg SCC:2011 jest wprowadzony i rozumiany przez wszystkich pracowników.

WYBRANE REFERENCJE